В Україні створили незвичайний тролейбус – може їхати без проводів до 20 км

В Україні завершили розробку тролейбуса з динамічною підзарядкою і автономним ходом 20 км. Як пише портал EcoTown, тролейбус розробила в 2021 році корпорація “Еталон”.

У 2021 році корпорація «Еталон» розробила тролейбус великого класу з динамічною підзарядкою і автономним ходом 20 км.

Як зазначив Андрій Савченко, генеральний директор компанії «Чернігівський автозавод», що входить до корпорації «Еталон», модель Т12210 підійде для населених пунктів, що мають райони, не обладнані контактною мережею, передає autoconsulting.com.ua.

«Особливість такого тролейбуса у тому, що він обладнаний літій-іонною акумуляторною батареєю, що дозволяє проїхати автономно, тобто без підключення до мережі, 20 кілометрів, – каже він. – Така модель зможе курсувати і між населеними пунктами, розташованими недалеко один від одного».

У тролейбусі низька підлога, що дуже зручно для посадки і висадки пасажирів. У районі середніх дверей є механічна рамка для в’їзду інвалідних та дитячих колясок. Машина обладнана спеціальним кріпленням для інвалідних колясок і місцем для установки дитячих колясок. У салоні встановлені USB-розетки для зарядки гаджетів. «Кузов даного тролейбуса уніфікований з тролейбусом Т12220 і автобусом а12221», – зазначив Андрій Савченко.

Корпорація «Еталон» також завершила комплекс сертифікаційних випробувань міського автобуса великого класу а12221 «Астра». Це машина довжиною 12 метрів, з силовим агрегатом екологічного класу ЄВРО-6, з низьким рівнем підлоги, що створює комфорт пасажирам, в тому числі людям з обмеженими можливостями.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело EcoTown