В Україні спростять реєстрацію нових авто через електронний кабінет

Гарні новини для всіх українських автомобілістів – найближчим часом можна буде реєструвати номерні знаки в режимі онлайн. Вже незабаром в Україні спроститься процес реєстрації нових автівок. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко в інтерв’ю каналу “Україна 24”.

Так, громадяни України зможуть купити нову машину з салону вже з зареєстрованими номерами. Покупець транспортного засобу зможе самостійно вибрати номерні знаки в режимі онлайн на сайті сервісного центру МВС та зареєструвати їх на себе.

“Ми прибираємо цю процедуру, коли потрібно вішати транзитні номери, після цього їхати в сервісний центр, записуватися протягом певного терміну для того, щоб отримати постійну реєстрацію”, – зазначив радник міністра внутрішніх справ.

Поки нововведення допрацьовується та удосконалюється. Точну дату, коли ініціатива увійде в силу, радник МВС повідомити не може.

Нагадаємо, що в Україні також збираються жорстко посилити покарання за порушення правил дорожнього руху, і для цього створені вже кілька законопроєктів. Зокрема, в українському парламенті вже зареєстровано та пройшли перше читання проєкти таких законів: №2694, 2695, 2696, 2697, які стосуються посилення покарання для водіїв за порушення правил дорожнього руху.

Крім того, в ПДР вже відбулися деякі зміни, у зв’язку з якими поліційні не зможуть більше зупиняти автомобілі за допомогою жезла.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело twnews.es