В Україні помітили розкішний електромобіль за 23 мільйони гривень (фото)

Попри війну українці продовжують купувати дорогі авто. Днями в нашій країні з’явився новий Rolls-Royce Spectre. Повнорозмірний електромобіль класу люкс, який лише нещодавно зійшов з конвеєра, помітили у Хмельницькому. Про це пише ТопЖир.

Цей розкішний електрокар коштує близько 610 тисяч американських доларів або понад 23 мільйони гривень за поточним обмінним курсом! Цілком можливо, що це найдорожче електроавто на теренах України.

Як стало відомо, цей Роллс-Ройс привезли до Києва та зареєстрували восени минулого року. Британське авто має двоколірне забарвлення, а його інтер’єр оздоблений деревом та дорогою коричнево-білою шкірою із червоними акцентами. Підсвітка стелі імітує зоряне небо.

Rolls-Royce Spectre оснащений двома електричними моторами із сумарною потужністю 585 кінських сил та 900 Н∙м крутного моменту. Повнопривідне купе може прискоритися до «сотні» усього за 4,5 секунди. Акумуляторна батарея ємністю 107 кВт∙год забезпечує запас ходу до 520 кілометрів.

Нагадаємо, Rolls-Royce Spectre збудовано на платформі Architecture of Luxury. Його коефіцієнт лобового опору становить 0,25, що робить його найбільш аеродинамічною формою Rolls-Royce, яку коли-небудь створювали.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!