В Україні подорожчало страхування авто для виїзду за кордон

Моторне транспортне страхове бюро (МТСБУ) встановило нові розміри єдиних страхових платежів за договорами міжнародного страхування «Зелена картка». Про це повідомляє сайт відомства.

МТСБУ пояснює підвищення тарифів, зокрема, зростанням кількості настання страхових випадків за кордоном та збільшенням розміру середнього збитку за наслідками ДТП з вини українських водіїв.

«Зростання популярності виду міжнародного страхування “Зелена картка”, вплинуло не тільки на те, що збільшилася кількість оформлених договорів, але і на зростання кількості настання страхових випадків за такими договорами за кордоном (ДТП за участі українських водіїв). Така ситуація спричинила збільшення кількості страхових виплат та загальне зростання середньої страхової виплати постраждалим», – йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що підвищення розмірів страхових платежів є необхідним кроком задля забезпечення страхувальників надійним захистом у випадку ДТП за кордоном.

Оновлені тарифи представлені на сайті МТСБУ за посиланням.

Нагадаємо, в 2023 році розмір середньої суми страхового відшкодування за договорами «Зелена картка» зріс на 20% та досягнув 3085 євро.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!