В Україні почали діяти нові штрафи за порушення ПДР: за що конфіскуватимуть авто

В Україні почали діяти нові штрафи за порушення правил дорожнього руху. В деяких випадках поліцейські зможуть конфіскувати або вилучити авто.

Про це розповів заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

За його словами, усі справи по керуванню в нетверезому стані розглядаються в судовому порядку. Саме суд приймаючи рішення оцінює особу правопорушника, суть правопорушення, обставини, які зумовлювали це, ступінь вини.

«Вже дивлячись на комплекс всіх цих обставин приймає рішення, яку санкцію застосувати до порушника – штраф, адмін арешт на 10 чи 15 діб», – каже Олексій Білошицький.

Також суд може позбавити права керування водія. Це може стати додатковою санкцією при призначенні штрафу чи адміністративного арешту.

За словами начальника Департаменту патрульної поліції, сама ж система доведення того, що водій нетверезий – не змінилася, але є нюанс.

«Єдиний нюанс, який наразі було прийнято в законі – це можливість оформлення матеріалів і проведення огляду на стан сп’яніння за відсутності свідків, якщо проводиться відеофіксація процесу огляду і складання матеріалів», – каже він.

Нагадаємо, в Україні суттєво зростають штрафи за порушення ПДР – зокрема, за нетверезе водіння.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Коментарі
Завантаження...