В Україні можуть збільшити штрафи за перевищення швидкості

У Верховній Раді хочуть збільшити штрафи за перевищення швидкості у 10 разів.Незважаючи на камери автофіксації порушень швидкісних обмежень, перевищення швидкості залишається однією з основних причин ДТП в Україні.

В Україні вже давно точаться активні суперечки щодо найефективнішої системи покарання для водіїв. Попри чинну систему, яка передбачає санкції, починаючи зі штрафів і закінчуючи тюремним ув’язненням, деякі депутати впевнені, що такого покарання для водіїв за деякі провини на дорозі недостатньо.

Так, нещодавно нардепи внесли до Верховної Ради законопроєкт, згідно з яким пропонується внести зміни до статті 122 КУпАП. Основна зміна, яка передбачає новий документ – збільшення розміру штрафів за перевищення швидкості. Загалом штраф виростуть трохи більше ніж у 10 разів, якщо законопроєкт таки ухвалять.

Документ передбачає такі зміни:

  • перевищення швидкості на 80 км/година і більше — 3400 грн;
  • перевищення швидкості на 110 км/год і більше – 4250 грн;
  • перевищення допустимої швидкості на 50 км/год і більше, що спричинило аварійну ситуацію — 5100 грн.

При цьому, нинішні штрафи депутати планують залишити. Так, за перевищення швидкості від 20 до 50 км/год водієві загрожує штраф у 340 гривень. За перевищення швидкості на 50 км/годину – 1700 грн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!