В Сингапурі з 2025 року не можна буде продавати дизельні машини

Заборона в першу чергу торкнеться таксі, які повинні перейти на електромобілі.

Влада Сингапуру прийняли рішення заборонити реєстрацію нових легкових автомобілів з дизельними двигунами починаючи з 2025 року, пише Asia One. У перспективі з 2030 року країні можуть заборонити й бензинові машини, залишивши право на покупку тільки електрокарів.

Дизелі заборонили в першу чергу тому, що вони більш токсичні в порівнянні з бензиновими моторами. При цьому серед легкових автомобілів в Сингапурі частка дизельних машин становить лише 2,9% ринку.

Заборона також поширюється на таксі. До недавнього часу у сингапурських таксистів дійсно були в пошані дизельні машини, які економніші від бензинових. Однак в останні роки таксисти все частіше пересідають на гібриди. Зараз частка дизельних машин в сингапурському таксі опустилася до 41%.

Заборона не стосується вантажівок і автобусів. Серед них частка дизельної техніки наближена до 100%.

Все більше країн називають 2030 рік як рубіжний, після чого планується заборона на машини з двигунами внутрішнього згоряння. Про це вже оголосили Великобританія і Ватикан, трохи пізніше заборона почне діяти в Японії. США і Китай також розглядають заборону на продаж бензинових і дизельних машин починаючи з наступного десятиліття.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело asiaone.com

Коментарі
Завантаження...