В США назвали 5 японських авто, що не вбиваються, — чотири моделі Toyota

Автомобілі Toyota часто очолюють різні рейтинги надійності, і ось зараз наспів ще один. Американське видання Hot Cars вирішило скласти топ-5 найнадійніших японських авто.

Дані черпали із трьох джерел:

  • ISeeCars – рейтинги надійності, які розраховуються на основі аналізу понад 12 мільйонів автомобілів;
  • RepairPal — рейтинг надійності, що ґрунтується на вартості, частоті та ступені складності фактичного ремонту;
  • Kelley Blue Book є інтегральним рейтингом на основі великої кількості параметрів.

У результаті вивчення всіх рейтингів Hot Cars ставить на перше місце Toyota Land Cruiser, який легко здатний проїхати 450-500 тис. км. Цікаво, що Land Cruiser – досить рідкісний позашляховик Toyota в США, там куди популярніший пікапи або більша модель Toyota Tundra. А з 2022 року Land Cruiser зовсім не продається в США. Тим не менш, на першому місці саме ця модель.

Друге місце за Prius – це надійна модель, здатна запросто проїхати 400 тис. км без глобальних ремонтів і, до того ж, заощадити на паливі. Prius вже довели свою надійність у різних таксопарках та сервісах на кшталт Uber.

Третє місце за повнорозмірним седаном Toyota Avalon. Ця модель здатна проїхати 395 тис. км. без поломок.

На четвертому місці перша і єдина “не Toyota” – це кросовер Honda Pilot. Середній пробіг цих позашляховиків до виникнення будь-яких серйозних проблем становить 380 тис. км.

На п’ятому місці знову Toyota і це вже добре знайомий седан Camry. Цей автомобіль у гібридній версії здатний забезпечити в середньому 370 тисяч безпроблемних кілометрів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com