В США на торги виставили колекцію з 200 маслкарів

Колекція унікальних автомобілів налічує понад 200 примірників.

В американському штаті Флорида виставлять на продаж понад 200 ідеальних маслкарів. Автомобілі зберігаються в спеціалізованому музеї, що має назву в народі «Містом маслкарів».

Власник унікальної колекції, Рік Треворгі, придбав свій перший маслкар в 14-річному віці. Відтоді підприємливий американець зайнявся купівлею і перепродажем автомобілів. Коли колекція чоловіки налічувала вже близько сотні різних машин, він вирішив виконати свою мрію і відкрив автомобільний музей під назвою Muscle Car City (в перекладі — Місто маслкарів), який розмістив на території колишнього супермаркету.

На даний момент на території 1800 квадратних метрів зберігається більше ніж двісті різних маслкарів. Основою колекції Ріка Треворгі стали автомобілі концерну General Motors, серед яких знаходяться близько 80 Chevrolet Corvette різних поколінь, включаючи 20 моделей 1967 року випуску і новий C8 з пробігом менш як 500 кілометрів. Крім того, до покупки будуть доступні кілька класичних Chevelle, різні ітерації Camaro, а також модифіковані El Camino, 442s і GTO.

Відвідати унікальний музей можна буде вже у найближчу неділю. Аукціон пройде з 22 по 23 січня. В ході торгів всі представлені маслкари можна буде придбати окремо. Вартість автомобілів поки не називається, проте, враховуючи ідеальний стан кожного примірника колекції, розраховувати на бюджетні покупки навряд чи доведеться.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело mecum.com