В Румунії почали випускати пікап Duster

Тюнінг-студія Romturingia прославилася своїм авторським проєктом з перероблення кросу Duster на стильний пікап. Компактний трак було створено на базі кросоверу першої генерації. Тепер румуни представили новий пікап з другим поколінням Dacia Duster. Автівка виглядає схожою на попередню та не дуже відрізняється від класичної версії.

Пікап Duster II виглядає як закінчена модель, що вже готова для серійного випуску. Робота тюнерів Romturingia настільки сподобалася фахівцям Renault, що вони хочуть співпрацювати на постійній основі. Днями Renault заявило про старт виробництва моделі у Румунії.

Спершу випуск буде локалізовано під місцеві реалії, а потім модель може вийти на світовий ринок. Під капотом новинки встановлено 1,6-літровий дизельний двигун з чотирма циліндрами. У парі з ДВС робить механічна трансмісія.

Місткість багажного відсіку вражає – 1000 літрів! Єдиним прорахунком авторів проєкту є відсутність захисної решітки на задньому склі. Це не дуже небезпечно при транспортуванні вантажів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело romania-insider.com