В мережу потрапили шпигунські фото нової надпотужної версії Porsche 911

Як стало відомо вчора, компанія Porsche тестує дивні прототипи легендарної моделі 911. Остання серія “шпигунських” фотографій ще більше зміцнює впевненість у тому, що німці дійсно працюють над високопродуктивною версією спорткара в виконанні Safari.

Порівнюючи цей прототип з попередніми “шпигунськими” знімками, можна побачити, що він виглядає більш розвиненим. Найбільш зміна помітна в задній частині, де встановлено новий бампер з переміщеним номерним знаком та іншими патрубками вихлопної системи.

Також виглядають більш закінченими колісні арки, особливо якщо порівнювати з тим, що було продемонстровано в минулому тестовому спорткарі. У нього в колісних арках навіть була піна для перевірки прорізу.

Зараз все вказує на то, що Porsche працює над розробкою моделі 911 в стилі Safari, призначеної для використання на дорогах загального користування. Версія буде матиме повний привід у поєднанні з одним з шестициліндрових моторів з турбонаддувом.

Якщо припущення справедливі, то можна з упевненістю казати – ця нова версія 911 буде мати нову доопрацьовану підвіску, щоб віддати належне культовому перегоновому автомобілю в минулому.

Нагадаємо, що це не перший випадок, коли Porsche перетворює сучасний 911 в Safari. Минулої осені німецька компанія представила серію секретних прототипів, де вже значився дивовижний концепт 911 Vision Safari на основі моделі 991.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com