В мережі з’явилося перше фото інтер’єру флагманського седана Geely Galaxy E8: екран вражає

У китайських ЗМІ з’явилося перше зображення інтер’єру флагманського седана Geely Galaxy E8 і тут є на що подивитися. Geely вирішила не встановлювати три окремі дисплеї, як це зроблено в тому ж Monjaro, а помістити на передню панель один великий екран.

Діагональ становить 45 дюймів, роздільна здатність – 8К. Довжина панелі складає 1130 мм, ширина – 138 мм. Ширина рамки – всього 8 мм. Товщина всього модуля – 9,8 мм. На цьому екрані можна не тільки переглядати навігаційні дані, а й, наприклад, грати – підтримується підключення контролерів, як у сучасних консолей. Ось як це виглядає:

На тлі величезного екрану губиться кермо, точніше штурвал. Наскільки зручно буде керувати автомобілем за допомогою нього, питання відкрите. З інших особливостей оснащення машини можна відзначити передову SoC Qualcomm Snapdragon 8295.

Geely Galaxy E8 – флагманський електричний седан компанії. Його габарити становлять 5010 х 1920 х 1465 мм, колісна база – 2925 мм. Для автомобіля заявлений поки лише один мотор – потужністю всього 272 к.с. Відповідно, спочатку седан буде монопривідним.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autohome.com.cn