В мережі показали новий ZAZ Lanos 2021 (фото)

Всім знайомий ZAZ Lanos існує близько 20 років, якщо враховувати великовузлове складання автомобіля Daewoo, що передує появі легендарної бюджетної моделі ЗАЗ. Однак наразі Ланос не виробляють у Запоріжжі. Можливо, тому, що настав час показати машину наступного покоління?

Так як оригінальна машина не була самостійною розробкою, схожий сценарій може розвинутися і по відношенню до наступника. Про це свідчить і ексклюзивне фото ZAZ Lanos 2021 модельного року. Якщо взяти до уваги, що Запорізький ЗАЗ недавно почав складання Renault Arkana, співпраця з Renault можна розширити.

У 2020 році був показаний Dacia Logan третього покоління. Хоча невідомо, в якій версії модель надійде на український ринок. Поки що машина не представлена ​​в нашій країні, а глобальний план компанії спрямований в бік відходу від бюджетників. У підсумку залишається тільки локалізувати виробництво нового Логана в Україні на потужностях ЗАЗ. Так і вийшов новий Ланос.

Основна частина вузлів і агрегатів разом з кузовом і салоном може надходити на завод у вигляді румунських машинокомплектів. У той же час український Ланос повинен отримати власну впізнавану зовнішність. У цьому допоможуть нові фари знайомого дизайну і інша фальшрадіаторная грати. Щоб здешевити виробництво, можна відмовитися від додаткової хромованої обробки і не фарбувати корпуси зовнішніх дзеркал в колір кузова.

Відродити знаменитий бюджетний автомобіль планували ще давно. У 2007 році був показаний ZAZ Lanos M – модернізована версія ЗАЗ Ланос. Серійний випуск повинен був початися в 2009 році, проте планам не судилося збутися. В результаті машина застаріла, тому довелося розробити нову модель.

Поки, особливо з огляду на, що весь квітень нікому не можна вірити, інформації про новий Ланос немає, хоча бюджетний хороший автомобіль вкрай необхідний українському ринку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autocentre

Коментарі
Завантаження...