В мережі показали 124-ий Mercedes-довгожитель з пробігом 3,4 мільйона кілометрів

Старі автомобілі Mercedes-Benz, на відміну від сучасних, зарекомендували себе як супер-надійні, для яких пробіги навіть в 1 мільйон кілометрів далеко не межа. Черговим доказом цього твердження став автомобіль E-Class у 124 кузові, власнику якого вдалося накатати на ньому неймовірні 3 мільйони 400 тисяч кілометрів.

Фотографії машини напередодні опублікували у соцмережах. І на них видно, що E-Class (W124), що зійшов з конвеєра в 1991 році, виглядає трохи пошарпаним.

Кузов седана має характерні сліди іржі, яка «оселилася» на його дверях, порогах, крилах і капоті. Але дизельний двигун та механічні частини автомобіля, якщо вірити словам авторів посту, досі залишаються у робочому стані.

Перший мільйон кілометрів цей E-Class досяг ще 1997 року. І за цей час не вимагав жодних ремонтів чи вкладень за винятком заміни оливи, фільтрів та кількох інших «витратників».

Як пишуть користувачі Мережі в коментарях, власником цього автомобіля є Магнус Селе. Чоловік працював таксистом у норвезькому місті Ейгардені, де й накотив своєю машиною такий величезний кілометраж.

І все-таки це далеко не найстійкіший Mercedes-Benz усіх часів. Рекордсменом з пробігу серед автомобілів штутгарського автогіганта є екземпляр Mercedes-Benz W123. Його власник працює таксистом у Гран-Канарії, і за 35 років накатався на машині понад 7 мільйонів кілометрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!