В Jaguar створили систему очищення повітря в салоні з захистом від COVID-19

Альянс Land Rover веде розробку кліматичної установки нового покоління, яка не дозволить проникнути в салон до 97% вірусів і бактерій.

Jaguar Land Rover (JLR) веде розробку нової системи очищення повітря в салоні автомобілів. Недавні лабораторні дослідження показали, що технологія перешкоджає поширенню всередині автомобіля до 97% вірусів, в тому числі COVID-19, і бактерій, що переносяться по повітрю.

В прототипі нової кліматичної установки використана технологія фірми Panasonic під назвою nanoe X, що нейтралізує дію шкідливих часток. Британці спільно з компанією в галузі мікробіології та вірусології Perfectus Biomed Ltd провели півгодинний лабораторний тест з використанням спеціальної герметичної камери, створеної для імітації вентиляції автомобільного салону в режимі рециркуляції. В результаті системі вдалося придушити поширення 97% вірусів і бактерій, що знаходяться в замкнутому просторі.

Плюс до всього в випробуваннях взяла участь міжнародна дослідницька організація Texcell, що в тому числі спеціалізується на боротьбі з новим коронавірусом. Після двогодинних тестів з’ясувалося, що технологія Panasonic nanoe X в кліматичній системі JLR пригнічує понад 99,995% вірусу SARS-CoV-2.

Нову систему фільтрації повітря в салоні використовують на автомобілях марок Jaguar і Land Rover наступного покоління. Терміни появи машин з цією технологією поки не називають.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело media.jaguarlandrover.com

Коментарі
Завантаження...