В Італії розробляють найпотужніший електричний гіперкар у світі

Італійська компанія Automobili Estrema представила першу інформацію про свій новий електричний гіперкар Estrema Fulminea, який має потужність 2040 кінських сил. Це буде найпотужніший електромобіль у світі!

Компанія Automobili Estrema вважає, що пропоновані нею рішення, а також співпраця з відомими постачальниками автомобільних компонентів приведуть до появи безпрецедентно динамічного гіперкару.

Виробництво електрокара почнеться у 2023 році на заводі компанії в італійському місті Мерано. Серед розробників проєкту значиться Джанфранко Піццуто – один з колишніх співзасновників компанії Fisker Automotive.

Детальної інформації про гіперкар ще немає, але вже відомо, що в ньому будуть застосуватися інноваційні технології. Акумулятор буде поєднувати батареї з твердим електролітом та ультраконденсатори. Компонентами забезпечить компанії Avesta Battery Energy Engineering та IMECAR Elektronik.

Зазначається, що загальна місткість акумуляторів складе близько 100 кВт-год. Це забезпечить пробіг до 520 кілометрів без підзарядки за циклом вимірювання WLTP. Електричний гіперкар буде мати 4 електричних двигунів, по одному на кожному колесі.

Також відомо, що загальна заявлена ​​потужність електромобіля Estrema Fulminea становить 2040 кінських сил. Це робить його потужніше, ніж електрокар Lotus Evija, який на цей час є рекордсменом. Заявлена потужність Lotus Evija становить близько 2000 кінських сил. Розгін з 0 до 300 км/год становить менше ніж 10 секунд.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело aroged.com