В Іллінойсі згоріли позашляховики Ford Bronco нової генерації

В американському штаті Іллінойс згоріли позашляховики нового покоління. Як повідомляють місцеві ЗМІ, згорілий автовоз помітили на одній зі стоянок. Повідомляється, що разом з ним постраждала й пара позашляховиків Ford Bronco нової генерації, які автовоз транспортував.

Зазначається, що фотографії згорілого автовоза з’явилися на одному з форумів, який присвячений позашляховику нової генерації. Їх опублікували самі користувачі інтернет-форуму.

Судячи зі знимків, причина загоряння криється не в нових позашляховиках, а в самому причепі автовозу. Користувачі форуму висловлюють думку, що сталося коротке замикання або заклинило гальма, що й стала причиною аварії.

Відомо, що обидва позашляховики везли на полігон для тестування. Зазначається, що автівки були в модифікаціях, призначених для їзди по бездоріжжю. На жаль, дістатися до місця призначення їм так й не вдалося.

Нагадаємо, що серійне виробництво нового позашляховика Ford Bronco планується розпочати найближчим часом. Зараз тривають налагодження устаткування й фінальна підготовка моделі. Офіційна презентація нової генерації Ford Bronco запланована на 18 березня цього року. Конвеєр запустять вже у травні. Перші автівки доберуться до покупців влітку.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autoblog.com