В General Motors розкрили деталі про електричний GMC Hummer EV

На віртуальній виставці CES 2021, що проходить в ці дні, концерн розповів про свої новинки.

В рамках виставки американський автовиробник розповів подробиці про представлений восени 2020 року відроджений електричний пікап GMC Hummer EV. Власне, основні дані нам розповіли ще тоді, проте цього разу представники компанії зупинилися на деталях.

В основу новинки лягла нова масштабована архітектура Ultium Drive, яка дозволяє інженерам міняти її розміри і використовувати «візок» для створення повнорозмірних позашляховиків, середньорозмірних кросоверів і навіть компактних автомобілів і спорткарів. Акумулятори Ultium від General Motors забезпечують електромобіль додатковим запасом ходу за рахунок більшої щільності енергії, низького центру ваги і модульності.

В якості опції GMC Hummer EV отримає можливість установки 37-дюймових коліс з позашляховими шинами, що укупі з пневмопідвіскою з ходом в 150 мм робить з автомобіля повноцінний позашляховик. Для цих же цілей електрокар оснащений потужним захистом днища і додатковим сталевим захистом блоків акумуляторів.

Крім усього перерахованого вище, Hummer EV отримає до 18 камер, які можуть бути встановлені не тільки на кузові, але і під днищем автомобіля. До слова про батареї, автомобіль підтримує всі існуючі стандарти швидкої зарядки — електрокар самостійно визначає тип зарядної станції і механічно перемикає батареї з паралельного в послідовний режим зарядки. Таким чином, 350-ватна станція за 10 хвилин може поповнити батарею Hummer EV на 150 кілометрів.

Крім усього перерахованого вище Hummer EV отримав систему Launch Control, яка дозволяє величезному пікапу розганятися з місця до 100 км/год менш ніж за 3 секунди і систему автономного управління Super Cruise останнього покоління, яка здатна в автоматичному режимі змінити смугу руху.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co