В Bentley розповіли, яким буде їх перший електромобіль

Модель з’явиться в 2025 році. В її основу ляже проєкт «Артеміда», який розробляє Audi.

Глава компанії Bentley Едріан Холлмарк підтвердив британському виданню Car, що першим електромобілем марки стане кросовер. Машина з’явиться в 2025 році і буде створена на базі проєкту «Артеміда», над яким зараз працює Audi.

За словами Холлмарка, Bentley також бере участь в проєкті Artemis, нехай і не очолює його. Це дозволяє вести роботу над електромобілем паралельно з німецькими партнерами.

«Звичайно кросовер, без них зараз нікуди», – наводить видання слова голови Bentley. Говорячи про те, якою буде нова машина, Холлмарк заявив, що його компанії доведеться брати приклад з «Ягуара».

Зазвичай ми створюємо неймовірний дизайн, який здається неможливо втілити, а потім втілюємо його в серійній машині. Але з електромобілями так не вийде. Подивіться на I-Pace. Він створений навколо батареї. Тому у нього така велика колісна база, а для того, щоб розмістити пасажирів над батареєю довелося зробити його високим. Далі важливо подбати про аеродинаміку. І тільки потім можна перейти до опрацювання стилістики. Звичайно, нам би хотілося зберегти свою ДНК. Але її доведеться перезібрати, щоб стати більш прогресивними.

За словами Холлмарка, до 2025 року вага акумуляторів знизиться достатньо для того, щоб зробити електромобіль, який відповідає стандартам Bentley. При цьому він зазначив, що вже зараз 39% клієнтів компанії заявляють, що їх наступна машина буде електричною. Нагадаємо, що компанія Bentley має намір повністю відмовитися від виробництва машин з двигунами внутрішнього згоряння до 2030 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carmagazine.co.uk