В ательє Manhart створили яскраву та потужну версію позашляховика Ford Bronco

Компанія Manhart вперше доопрацювала агресивний позашляховик Ford Bronco. Ательє Manhart, відоме своїми проектами на базі здебільшого німецьких моделей, раптово для своїх шанувальників звернуло увагу на продукцію марки Ford. Причому за основу першого проекту на базі моделі “блакитного овалу” було взято незвичайний для європейського ринку позашляховик Bronco останнього покоління. Силами тюнерів автомобіль перетворили на конкурента Ford Bronco Raptor, який не продається у Європі. Вартість моделі не розкривається.

Стандартний Ford Bronco Raptor оснащується 3,0-літровим мотором V6, який розвиває 424 кінські сили потужності і 597 Нм крутного моменту, але оцінити потенціал цієї модифікації європейські шанувальники моделі не можуть. Однак у Manhart змогли вивести на рівень заводської зарядженої версії базовий позашляховик з 2,7-літровим двигуном EcoBoost V6.

Інтеркулер від Whipple/Ford Racing, система впуску від aFe, вихлопна система Manhart у поєднанні з фірмовим блоком управління двигуна MHtronik дозволили збільшити віддачу силового агрегату на 85 сил і 117 Нм – до 420 кінських сил і 680 Нм. Крім потужнішого двигуна проект BC 400 передбачає посилені гальма Brembo і 22-дюймові колеса з позашляховими шинами Renegade R7.

Оскільки за основу було взято позашляховик у виконанні Badlands, його накладки на колісні арки були пофарбовані в колір кузова. Шоу-кар виконаний у яскраво-жовтому відтінку, доповненому чорними акцентами. У тон кузову оформлений і салон, прикрашений поєднанням чорної шкіри жовтої алькантари. Усього буде випущено десять екземплярів Manhart BC 400. У самому ж ательє відзначають, що основним ринком для їхнього проекту вони бачать швидше за Близький Схід, а не Європу, де подібний позашляховик виглядає надмірністю.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!