Уряд заборонив деякі літери на автомобільних номерних знаках

Така заборона стосується також написів і зображень, символіки комуністичного тоталітарного та націонал-соціалістичного тоталітарного режимів. Подробиці читайте нижче. Про це повідомило МВС на офіційній сторінці.

Існує й перелік підстав для відмови у виготовленні комплекту індивідуальних номерних знаків. Тепер відповідно до законодавства під заборону потрапляють літери “Z” та “V”, використання яких в індивідуальному номерному знаці має натяк на символіку окупантів, згідно з Постановою КМУ №1081 “Про запровадження номерних знаків транспортних засобів, що виготовляються за індивідуальними замовленнями їх власників”.

“Тобто, використання цих літер окремо, а також у словах написаних кирилицею замість “З”, “С”, “В”, “Ф”. Така заборона стосується також написів та зображень, символіки комуністичного тоталітарного режиму, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму”, – йдеться у повідомленні.

На українських номерних знаках не може бути емблем органів держави-терориста та збройних сил росії: сухопутних військ, повітряно-космічних сил, військово-морського флоту, ракетних сил стратегічного призначення тощо.

Існує й перелік підстав для відмови у виготовленні комплекту індивідуальних номерних знаків. Деякими з них — відмова у виготовленні індивідуального знаку через наявність повної або скороченої назви органу державної влади, зображення державних символів України та інших країн чи міжнародних організацій. У нанесенні напису ненормативного походження або дискримінаційного характеру за мовними, національними, релігійними та расовими ознаками теж буде відмовлено.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!