Українцям розповіли, як паркувати авто на ніч у мороз, щоб вранці не було проблем

В Україну прийшли холоди. Це означає, що автомобілістам настав час задуматися про те, як убезпечити машини від нічних холодів. Але якщо казуси все ж таки трапилися, то рекомендуємо скористатися корисними порадами від autocentre, як правильно вийти з цієї ситуації.

Зледеніли стекла

З цією проблемою, мабуть, стикалися абсолютно всі автомобілісти. Цей «бонус» образливіший тоді, коли тонку крижану скоринку доводиться зішкрябувати буквально за півгодини до того, як вона б і сама розтанула – але виїжджати з дому потрібно саме зараз. Спробуйте запам’ятати, яка частина вашого паркування освітлюється ранковим сонцем в першу чергу – і залишайте машину ночувати в цьому секторі: тоді, можливо, вранці машина встигне відтанути сама, перш ніж ви поїдете на ній. Більш надійний спосіб – це з вечора, перед постановкою машини на нічліг, охолодити салон. Це можна зробити, відкривши двері або пустивши холодне повітря з вулиці через систему вентиляції. Скло стане холодним, і на ньому не буде збиратися конденсат, який вночі замерзне і зробить вікна непрозорими.

Примерзли двері

Так, таке трапляється, якщо вдень був дощ, калюжі та плюсова температура. Мокрі ущільнювачі дверей легко примерзають до металу дверного отвору. Що ж, постарайтеся, відчиняючи двері, не віддерши гумку «з м’ясом». У таких ситуаціях не завжди примерзают всі двері, і щоб не ризикувати ущільнювачем, спробуйте потрапити до салону з того боку, який буде заблокований морозом якнайменше. А щоб такого не сталося завтра, кілька разів проведіть шматочком мила по ущільнювачах дверей. Намилена гумка не примерзне до металу. Однієї такої процедури вистачає щонайменше на місяць.

Не рушити з місця

Якщо на ніч машина була залишена на майданчику з непростим рельєфом – на підйомі, на спуску, з колесами в поглибленні – може статися, що вранці виявиться проблематично рушити з місця. Наприклад, якщо вам потрібно рухатися тільки вперед на гірку, що зледеніла, або якщо привідні колеса опинилися в полоні в обмерзлій канавці впритул до бордюру. Тут можна згадати ще свіжі навички зимової їзди, але за умов нинішньої погоди простіше цієї ситуації уникнути, ще з вечора оцінивши облюбоване під паркування місце щодо скупчення води під колесами та її нічного перетворення на лід.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!