Українців знову почали штрафувати за нерозмитнені автомобілі: кому загрожує штраф

«Євробляхерів» в Україні почали штрафувати з новою силою. В зоні ризику перебувають автомобілі, вік яких не перевищує 5 років та власники яких порушили митне законодавство.

За словами очільника податкового комітету Верховної Ради Данила Гетманцева, під пільги потрапляють лише автомобілі віком від 5 років і старше. Тим часом до відповідальності притягують водіїв автомобілів на іноземній реєстрації, які ввезені в Україну після 31 грудня 2021 року, оскільки вони не підпадають під пільгове розмитнення.

На думку Гетманцева, продавці автомобілів на європейські реєстрації займаються системним ухиленням від сплати податків. За його словами, їхню шахрайську діяльність держава більше не буде ігнорувати.

Також він заявив, що акциз на машини на іноземній реєстрації в Україні не скасовуватимуть, якби цього не хотіли вітчизняні автомобілісти.

Нагадаємо, 15 червня 2021 року в Україні розпочався пільговий період для розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації. На пільгових умовах можна розмитнити автомобілі, які були ввезені до 1 січня 2021 року. За несвоєчасне проведення процедури розмитнення власникам «євроблях» загрожує штраф у розмірі до 170 тисяч гривень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...