Українці знову встановили рекорд швидкості на світових змаганнях

У США в черговий раз підняли жовто-блакитний стяг над соляним озером Бонневіль

Сергій Малик встановив новий рекорд швидкості на електромотоциклі Delfast Dnepr Electric в класі «А» OMEGA.
Президент Київського Міського АвтоМото Клубу (КМАМК) проїхав соляним озером у Бонневілі зі швидкістю 107.217 миль/год.

Українці, які на початку серпня попрямували до Сполучених Штатів Америки, щоб взяти участь у світових змаганнях швидкості Bonneville Speed Week 2021, наприкінці місяця прилетять до України з черговою перемогою.

 

Зараз Команда КМАМК та Сергій Малик подорожують по країні, а слідкувати за нашими мандрівниками можна на офіційних сторінках у соцмережах:

Для тих, хто не слідкував за Командою КМАМК, нагадаємо, що перемогу українці здобули на елетричному мотоциклі Delfast Dnepr Electric.

На байку встановлений синхронний електродвигун з постійними магнітами EMRAX-228, виробництва Словенія, тривалою потужністю 50кВт та короткочасною 100 кВт, що відповідає 68 та 136 кінських сил. При цьому вага електродвигуна складає 12 кг. Акумуляторна батарея літій-полімерна, ємністю 12 кВт*год має напругу 600В, що необхідно для забезпечення необхідної швидкості обертання електродвигуна. Тяговий інвертор українського виробництва DTI-150H розроблений та виготовлений та встановлений компанією «ДІАДА ГРУП». Тяговий інвертор забезпечує вихідну частоту до 1000 Гц, що необхідно для досягнення швидкості обертання електродвигуна 5500 об/хв. Максимальний вихідний струм обмежено позначкою в 200А, для досягнення максимального крутного моменту 220 Н*м.

Цікава інфа:

  • У 2017 році на 69-му фестивалі Bonneville Speed Week на озері Бонневіль у США Сергій Малик встановив світовий рекорд швидкості на мотоциклі КМЗ Дніпро МТ. Він виявився найшвидшим у класі 650 М-РВG, показавши максимальну швидкість 73,041 миль на годину (116,86 км/год). Попередній рекорд у цьому класі — 51,41 миль на годину (82,74 км/год) — був становлений на мотоциклі Harley-Davidson у 2007 році та протягом 10 років був непереможним.
  • Під час 70-го ювілейного тижня швидкості Bonneville Speed Week у 2018 році Сергій Малик встановив ще один рекорд на спеціально підготовленому електричному мотоциклі Dnepr Electric, досягнувши швидкості 103,995 миль на годину (167,36 км /год).
  • Для участі на 71-му Bonneville Speed Week, команда КМАМК побудувала унікальний український електромотоцикл “The Spirit of Ukraine” практично за два місяці. Ми вкотре довели, що можемо зрушити гори! Але не висушити сіль…
    Нажаль, погодні умови склалися так, що ми не змогли встановити рекорд швидкості. Злива, яка пройшла днями, дала про себе знати. Дуже багато команд відмовились від участі на цьому покритті, але не ми поїхали.
    Так сталося, що пілот команди КМАМК Сергій Малик, на швидкості 150 миль на годину, вскочив у соляну калюжу та впав. Сергій відбувся декількома синцями та збитим пальцем, а от техніка постраждала більше. Розбитий мотоцикл не зміг продовжувати змагання.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...