Український ринок електромобілів скоротився на 20%

Як стало відомо з останніх статистичних даних, в Україні минулого місяця було зареєстровано всього 502 електричних автівки. Порівнюючи з показником продажів за січень 2020 року, реалізація електрокарів в країні впала на 21%. При цьому асоціація автовиробників “Укравтопром” зазначає, що це пов’язано, в першу чергу, з карантинними обмеженнями.

Зокрема, із загальної кількості проданих електрокарів: 469 штук – легкові електромобілі, 33 – комерційні. Цікаво, що при цьому частка нових авто на січневому ринку склала майже 10% – проти 6% у 2020 році. Тобто продажі нових електрокарів значно збільшилися.

Найпопулярнішим легковиком на ринку електромобілів в Україні став Chevrolet Bolt з показником продажів 133 авто. Вперше він обійшов багаторічного лідера Nissan Leaf, який розійшовся тиражем 107 примірників. Третю, четверту й п’яту сходинки рейтингу займає Tesla – Model 3 (34 авто), Model S (24 авто) та Мodel X (21 авто).

Як зазначаються аналітики “Укравтопром”, у комерційному сегменті ринку нових були тільки 2 автівки й обидві моделі MAN eTGE. Найбільш популярним електричним автомобілем серед комерційних машин залишається французька “електричка” Renault Kangoo Z.E (26 авто).

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ukrautoprom.com.ua