Українських водіїв у Польщі почали активно штрафувати на 800 злотих

Водіям у Польщі важливо знати певні правила дорожнього руху, особливо щодо розворотів на перехрестях. Український блогер pan__pomazan вирішив пролити світло на це та поділився подробицями.

У Польщі неправильний поворот на перехресті може спричинити солідний штраф у 800 злотих. Для багатьох водіїв це може стати несподіванкою, оскільки не всі знають про це правило, пишуть «Економічні новини».

Він ілюструє це з прикладу перехрестя, обладнаного двома світлофорами: одному видно зелений сигнал, але в іншому — стрілка, вказує вліво. Якщо водій не поверне ліворуч, як зазначено стрілкою, а натомість розгорнеться у протилежному напрямку, йому загрожує великий штраф.

Ці покарання та пені, включаючи можливість отримання 15 штрафних балів (з яких 24 бали призводять до зупинення дії прав), було запроваджено у Польщі з 15 вересня 2023 року.

Такі штрафи можуть бути накладені не лише за недотримання правил світлофора, а й за інші порушення, такі як перевищення швидкості, ненадання допомоги постраждалим у ДТП та непоступливість пішоходам.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!