Українських водіїв хочуть обкласти багатотисячними податками

В Кабінеті міністрів України подумують над тим, щоб підвищити податки на автомобілі для українців. Йдеться про автомобілі середнього класу. Саме їх хочуть оподатковувати, як розкіш.

В уряді пропонують, щоб податок платили усі власники авто, ціна яких перевищує 200 мінімальних зарплат, тобто 1,2 млн грн. Це, наприклад, «заряджений» Фолксваген Гольф, кросовери Фолксваген Тігуан або Шкода Кодіяк. Розмір податку для таких авто становитиме 25 тисяч гривень на рік. Тож більшість українців навряд чи зрадіють такій ініціативі.

Зазначимо, що автівки – це один з найбільш оподатковуваних об’єктів, якими володіють громадяни України. При купівлі нового авто наші співвітчизники сплачуються ПДВ, акциз та мито, якщо модель не вітчизняного виробництва (як правило, українці купують саме автівки не вітчизняного виробництва – ред.). Крім того, при кожній заправці свого «залізного коня» сплачуються ПДВ та акциз із будь-якого виду пального.

Раніше повідомлялось, що за керування транспортним засобом, який своєчасно не пройшов техогляд, будуть штрафувати на 3400 грн. За повторне протягом року порушення порушникові вже доведеться сплатити 17 тисяч грн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...