Українські водії можуть сплачувати штрафи в додатку “Київ Цифровий”

У новому додатку “Київ цифровий” реалізована корисна функція, що дозволяє водію за номером автівки отримувати повідомлення про штрафи та порушення ПДР. При цьому зазначається, що оплатити їх можна відразу у смартфоні. Як повідомляє пресслужба Київської Міської Державної Адміністрації, вже зараз можна скористатися опцією.

Для цього лише потрібно завантажити останню версію додатку “Київ Цифровий” для пристроїв, що працюють на операційній системі IOS або Android. Після цього необхідно ввести дані свого автомобіля в додаток та включити повідомлення про штрафи в профілі користувача, щоб послуга стала доступною.

Як зазначають розробники додатку, “Київ цифровий” дозволяє за номером автівки отримувати повідомлення про штрафи та порушення ПДР. Крім того, за номером машини можна буде легко перевірити наявність заборгованостей, миттєво перерахувати оплату та постійно відстежувати статус штрафів.

При цьому усі квитанції за оплачені штрафи також будуть зберігатися в додатку та їх можна роздрукувати за необхідністю. Також в новому додатку “Київ Цифровий” доступні наступні опції: поповнення транспортної карти, QR-квитки у смартфоні, оповіщення про ремонтні роботи від комунальних служб, оплата паркування та штрафи за повернення евакуйованої машини без черг.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело fakty.com.ua