Українські АЗС запідозрили в штучному завищенні цін

Кабінет міністрів України вирішив перевірити найбільші мережі АЗС у зв’язку зі значним зростанням цін на паливо. Зазначається, що перевірки проводитимуть співробітники Антимонопольного комітету й Міненерго. Про це офіційно заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

При цьому голова уряду висловив упевненість, що ситуація з ростом цін на українських заправках, а також з нелегальним паливом буде вирішена вже “найближчим часом”. Український прем’єр підкреслив у своєму виступі, що ринок буде справедливим. Швидше за все, йдеться про справедливі ціни для автомобілістів без монопольних змов.

Крім того, Шмигаль зазначив, що Кабінет міністрів України прислухається до побажань операторів роздрібного паливного ринку та буде з ними “працювати” разом. Можливо, що це дійсно стримає значний зріст цін на паливо.

Тим часом великі оператори роздрібного паливного ринку просять уряд легалізувати гуртове постачання палива з Росії та Білорусі, бо ціни на бензин та дизель з цих країн значно дешевші за європейський. Чи піде їм назустріч Кабмін, поки не відомо.

Нагадаємо, що тільки за останній місяць українські АЗС в середньому підвищили ціни на бензин на 17 відсотків.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело interfax

Коментарі
Завантаження...