Україною їздить на 20 тисяч більше електромобілів, ніж у Польщі, – дослідження

Український ринок електроавто продовжує зростати. Показники останніх місяців виявилися рекордними не лише для нашої країни, але й у порівнянні з європейськими сусідами: загальний парк електрокарів у нашій країні перевищує польський на майже 20 тисяч авто.

Станом на кінець липня в Україні було зареєстровано понад 64,3 тисячі електричних транспортних засобів, з них близько 62,2 тисячі — це легкові автомобілі та понад 2 тисячі — вантажні моделі. Водночас на дорогах сусідньої Польщі рухається понад 47 тисяч електромобілів, з них близько 42,2 тисячі — легкові, а понад 4,8 тисячі — вантажівки. Таким чином, парк електромобілів в Україні перевищує польський на майже 20 тисяч.

Те, що об’єднує Польщу та Україну у питанні електромобільності, — це все ще недостатньо розвинута інфраструктура зарядних станцій, хоча і в цій сфері ситуація в Україні краща у порівнянні з Польщею, зазначають експерти.

Польща також відстає, якщо порівняти кількість плагін-гібридів. Так, в Україні зараз нараховується близько 61,7 тисячі таких машин, у Польщі — трохи більше 40 тисяч.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело Інститут досліджень авторинку