Україна забороняє в’їзд машин з придністровськими автономерами

З 1 вересня 2021 року прийнято рішення заборонити в’їзд автомобілів з номерами невизнаної “Придністровської Молдовської Республіки”. Про це офіційно повідомив посол України в Молдові Марко Шевченко на зустрічі з виконувачем обов’язків прем’єр-міністра Ауреліу Чокоєм.

“Під час обговорення було підтверджено домовленості про допуск з 1 вересня 2021 року до участі в міжнародному дорожньому русі автомобілів із Придністровського регіону, які мають номерні знаки із наклейкою “MD”, — йдеться в офіційному повідомленні після зустрічі.

Крім того, посол України та в.о. прем’єр-міністра обговорили взаємодію на державному кордоні та перспективи комерційно-економічної співпраці. Найближчим часом в партнерстві з Молдовою буде запущено деякі інфраструктурні проєкти.

Варто зазначити, що Україна планувала заборонити в’їзд автомобілів з придністровськими автономерами ще навесні минулого року, проте відклала це рішення. Відповідно до протоколу від 24 квітня 2018 року, водії з Придністров’я можуть брати участь у міжнародному дорожньому русі лише за наявності нейтральних автономерів та наклейки на склі “MD”, що видаються після реєстрації в спецслужбах у Тирасполі та Рибниці.

Нагадаємо, що на території невизнаного Придністров’я діє власна реєстрація транспортних засобів, яку офіційний Кишинів вважає незаконною.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело eurointegration.com.ua

Коментарі
Завантаження...