Укравтодор обіцяє відремонтувати цього року 37% доріг в Україні

Як стало відомо на Всеукраїнському Форумі “Україна 30”, цього року в країні буде відремонтовано 37% від всієї загальнодержавної дорожньої мережі країни. Про це заявив голова Укравтодору Олександр Кубраков.

“Багато хто казав, що 4000 км доріг неможливо побудувати в рамках одного року. Професіонали казали, що найбільше будували перед Євро-2012 – 2500 км. Але ми чесно порахували те, що ми зробили у 2020 році – це 4000 км доріг або 17% доріг загальнодержавного значення. В цьому році ми продовжимо ставити рекорди. Можливо, у квітні ми скоригуємо свої плани й зробимо більше – не 4500 км, як ми анонсували, а більше на 2000 км. Вже готова проєктна документація, нам лише потрібно розібратися з джерелами фінансування. І якщо ми зробимо ці 4500 км, то разом з попереднім роком це буде 37% мережі доріг”, – зазначив Кубраков.

На думку чиновника, розвиток дорожньої мережі вже позитивно впливає на економіку України. Так, голова Укравтодору підкреслив, що оновлення доріг вплинуло на туризм.

“Особливо це відчутно по відгуках громад на півдні країни та у західних областях. Гірські курорти вже відчули позитивну динаміку з точки зору внутрішнього туризму. До речі, коли кажуть, що це наші люди поїхали на західні курорти, тому що закриті інші країни, то це не так – статистика Буковелю свідчить про те, що 60% туристів – це іноземці зі Східної Європи”, – заявив чиновник.

Крім того, голова Укравтодору сказав: “Якщо говорити про вартість одного кілометру, то ми порівняли витрати 2019 і 2020 років та розділили їх на кількість кілометрів, введених в експлуатацію, і виявилося, що вартість ремонту впала на 19%”.

Також Кубраков заявив, що в середині 2021 року буде завершено проєктування двох ділянок Київської окружної дороги та почнеться будівництво траси М-30, яка з’єднає схід та захід України.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело ukravtodor.gov.ua

Коментарі
Завантаження...