UAZ анонсував новий позашляховик Bor

Ульяновський автомобільний завод не може похвалитися широким модельним рядом. Лінійка автовиробника представлена всього кількома моделями, деякі з них випускалися десятиліттями ще з Радянського Союзу. Наприклад, культовий “козлик” УАЗ-469 почав випускатися ще у 1958 році. Цікаво, що застарілу в моральному й технічному плані виробляли до 1985 року.

Трохи пізніше вже з’явилася версія УАЗ-3151. А у 2010 році УАЗ спромігся випустити лімітовану серію даного позашляховика з поліпшеною системою підвіски. Нещодавно в мережі з’явилася інформація про те, що популярний позашляховик може повернутися в зовсім новому революційному вигляді. Нова генерація настільки відрізняється настільки, що здається це абсолютно новий позашляховик.

Від попередньої генерації новинка буде мати хіба що фору фар головної оптики. Розробляється модель під назвою UAZ Bor. Автівка отримала стильний дизайн у форматі “мілітарі”.

Під капотом очікується атмосферний двигун місткістю 2,7 літра потужністю 150 кінських сил. Робити агрегат буде у зв’язці з механічною коробкою (5 ступенів). Згідно з останніми даними, позашляховик UAZ нової генерації буде збиратися на базі “Патріота” з серйозними технічними доробками. Про дату випуску та початку продажів інформації поки немає.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело facebook.com