У США електромобілі почали продавати за 99 центів

Дилери часто заманюють клієнтів знижками і подарунками. Зазвичай в якості бонусу пропонують комплект гуми, килимки або безкоштовне ТО. Дилер Nissan в Вірджинії (США) пішов набагато далі.

Hart Nissan запропонував кожному покупцеві пікапа Nissan Titan взяти в оренду на два роки електричний хетчбек Leaf всього за 99 центів. Таким чином, дилер вирішив збути залежаний товар. Продажі Nissan Leaf стрімко падають. Не допоміг навіть рестайлінг 2020 року.

Якщо в 2014-му дилери в США продали 30 тисяч машин, то в 2019 році цифра ледь перевалила за 12 тисяч машин і продовжувала знижуватися. Креативний маркетинговий хід допоміг швидко очистити склади.

Акція «Nissan Leaf за 99 центів» повинна була тривати до кінця травня, але машини у Hart Nissan закінчилися набагато раніше. Всі п’ять електрокарів розійшлися в одну мить. Комусь не подобається дизайн Nissan Leaf, іншим не вистачає запасу ходу (близько 350 км), але надійність автомобіля не викликає сумнівів. Тому коли електрокар запропонували за символічні 99 центів, нестачі в покупцях не було.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...