У SAIC-GM-Wuling створили власний автомобільний чип

Спільне виробництво SAIC-GM-Wuling представило автомобільний чип власної розробки. Як запевняє портал cnevpost.com, його характеристики досягли рівня закордонних аналогів.

Сучасний дефіцит автомобільних чипів змушує багато компаній шукати альтернативні шляхи розв’язання цієї проблеми. Попри те, що більшість компаній-виробників електроніки усіма силами намагаються усунути нестачу комплектуючих, поки що особливих результатів немає.

Ситуація, що склалася переконала китайських фахівців, що порятунок потопельників є справою самих потопельників, тим самим були активізовані розробки в цій галузі. SAIC-GM-Wuling не став піонером, але почав займатися проєктуванням автомобільного чипа задовго до кризи – в 2018 році. Як повідомляють в компанії, безліч вузьких місць в технології вже подолані, за минулі три роки універсальність, економічність і надійність чипа сильно зросли. В основі лежить архітектура власної розробки, але не обійшлося і без запозичень, для чого довелося придбати кілька десятків патентів.

Новий чип багато в чому може визначити подальший розвиток СП, адже воно займається реалізацією таких відомих електромобілів як Wuling Hogguang Mini EV, чиї щомісячні продажі ось уже багато місяців перебувають на рівні 30 тисяч примірників. В теорії випуск власного компонента здатний зробити дещо дешевшим виробництво електромобілів, і додатково підвищити й без того великі продажі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com

Коментарі
Завантаження...