У продаж вийшов бюджетний аналог Skoda Octavia

Компанія General Motors при співпраці з китайським автогігантом SAIC вивела на ринок «Піднебесної» новий бюджетний крос-універсал Baojun Valli. Автомобіль позиціонується як прямий конкурент чеської Skoda Octavia.

Машина являє собою злегка модернізовану версію Baojun RC-5W, але відрізняється від неї збільшеним кліренсом, поруч косметичних доробок і наявністю додаткового обладнання.

Довжина універсала складає 4685 мм, ширина – 1806 мм, висота – 1485 мм. Розмір колісної бази дорівнює 2700 мм.

Надає руху американсько-китайському «сараю» 1,5-літровий «наддувний» двигун потужністю 147 кінських сил, що працює в зв’язці з 6-швидкісною «механікою» або безступінчатим варіатором CVT.

В арсенал Baojun Valli увійшли: система стабілізації ESP, кондиціонер або клімат-контроль (в залежності від комплектації), цифрова панель приладів, мультимедійна система з широкоформатним сенсорним дисплеєм, камери кругового відеоогляду і панорамний дах.

Ціни на крос-універсал в КНР починаються від 82 тисяч 800 юанів або 350 тисяч гривень. Вартість максимально «нафаршированого» варіанту Baojun Valli оцінена в 108 тисяч 800 юанів, що еквівалентно сумі 460 тисяч гривень за актуальним курсом.

За межі Китаю поставляти автомобіль не планується.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...