У Північній Америці з’явиться новий електромобіль Mitsubishi, збудований на базі Nissan

Північна Америка обігнала Південно-Східну Азію і стала головним джерелом доходів для Mitsubishi, саме коли компанія готується до запуску нового електромобіля від Nissan та середньорозмірного пікапа.

Довгий час Південно-Східна Азія залишалася найприбутковішим регіоном для компанії, проте високі відсоткові ставки та зміцнення тайського бата негативно позначилися на місцевому бізнесі. У той час як у Північній Америці завдяки коливанням валютних курсів та послабленню ієни справи у Mitsubishi пішли краще. Це зрушення відбулося незабаром після того, як компанія підтвердила розробку нових продуктів для місцевого ринку.

За недавньою заявою головного виконавчого директора Mitsubishi Такао Като, однією з найважливіших новинок буде електромобіль, в основу якого ляже модель Nissan. Він зазначив, що проєкт все ще перебуває на стадії вивчення, і не надав додаткових деталей про новий електрокар.

Що стосується пікапа, за інформацією закордонних ЗМІ, ця нова однотонна вантажівка буде розроблена в партнерстві з Nissan і зібрана в Мексиці. Виробництво у Північній Америці дозволить уникнути 25-відсоткового мита на імпорт пікапів у США та зробить нову модель серйозним конкурентом для Ford Ranger. Поки незрозуміло, чи новинка буде схожа на пікап Triton, який продається на багатьох закордонних ринках, особливо в Південно-Східній Азії.

У березні Nissan та Honda оголосили про підписання меморандуму про взаєморозуміння, метою якого є вивчення можливості спільного використання та закупівлі важливих компонентів для електромобілів. Като стверджує, що Mitsubishi поки не запрошували приєднатися до цього проєкту, але компанія відкрита для такого роду партнерства.

В обмін на постачання Mitsubishi одного зі своїх електромобілів, Nissan своєю чергою використовуватиме технологію гібридних автомобілів з підзарядкою від Mitsubishi у своїх майбутніх моделях.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co