У Нью-Йорку повністю заборонять продавати автомобілі з ДВЗ до 2035 року

Через 14 років в штаті Нью-Йорк повністю перестануть продавати машини з бензиновими, дизельними та іншими двигунами, що забруднюють навколишнє середовище. Відповідний закон прийнятий місцевою владою і минулого тижня підписаний губернатором Кеті Хочул (Kathy Hochul).

Згідно з новим законом, до 2035 року 100% продаваних в штаті пасажирських машин і вантажівок повинні мати нульовий викид забруднюючих атмосферу речовин. Хоча теоретично випустити бензиновий або дизельний двигун з нульовим викидом можна, на практиці це нездійсненно.

Додатково відомства штату працюватимуть над створенням опцій доступного транспорту в усіх місцевих громадах і, крім того, будуть сприяти розвитку велотранспорту і просуванню піших прогулянок. Уже 2023 року місцева влада повинна розробити план розвитку ринку транспортних засобів з нульовим викидом.

Минулого року губернатор Каліфорнії Гевін Ньюст (Gavin Newsom) підписав аналогічний закон, що також забороняє продаж бензинових автомобілів і вантажівок з 2035 року. У заяві губернатора вказується, що якщо мета буде досягнута, в штаті знизиться викид парникових газів більш ніж на 35%. Місцеві агентства теж розроблять правила, що сприяють досягненню мети до зазначеного терміну.

У Каліфорнії поставлена ​​й інша мета – забезпечити нульовий викид для вантажівок середньої та великої вантажності до 2045 року. Аналогічних показників розраховують домогтися і в Нью-Йорку. Зараз в Каліфорнії, на яку припадає понад 10% продажів нових машин в США, вже є правила, що регулюють допустиму кількість продажів машин, які не здатні забезпечити нульовий викид забруднюючих атмосферу речовин.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cbsnews.com

Коментарі
Завантаження...