У Німеччині Audi вивела на тест електричний кросовер для Китаю

Новий електричний кросовер вже тестують на дорогах Німеччини, але модель буде продаватися тільки в Китаї.

В рамках минулого в цьому році автосалону в Шанхаї компанія Audi представила одразу кілька гучних новинок, серед яких подовжений Audi A7L і концепт-кар A6 e-Tron Sportback. Але одна новинка практично залишилася непомітною з огляду на те, що не мала власної назви – в компанії її просто охрестили Audi Concept Shanghai.

Дебют серійної версії моделі повинен відбутися до кінця 2021 року, проте перший тестовий прототип помітили на дорогах Німеччини. Правда модель буде призначена виключно для ринку Піднебесної. Причому в її розробці брали участь фахівці SAIC, з якою у Audi є спільне підприємство в Китаї.

Як повідомляється, довжина тестованої новинки становить 4,87 метра, що значно більше, ніж у Q4 E-Tron/Q4 E-Tron Sportback. Це дозволить збільшити простір в салоні, чому посприяє також і особлива платформа для електрокарів.

Таким чином, нова модель від Audi є аналогом Volkswagen ID.6, продаваним виключно в Китаї. Це трирядний електричний позашляховик на платформі MEB з колісною базою, яка повинна бути аналогічна (якщо не ідентична) базі ID.6, розмір якої становить 2965 мм між осями.

Інших подробиць про майбутній електричний кросовер поки немає, але не виключено, що модель стане двомоторною. Сумарна віддача її агрегатів складе близько 300 к.с. потужності і 310 Нм крутного моменту. Може вийти і більш бюджетна модифікація з одномоторним компонуванням.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...