У МВС розповіли, скільки наразі в Україні електричних авто

Українці почали частіше пересідати на екологічні авто. Щомісяця кількість таких автомобілів зростає. Про це повідомили на сайті Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ Україні.

«Попит на електрокари в нашій державі постійно зростає. Лише за 8 місяців з початку цього року громадяни зареєстрували 15 806 транспортних засобів з відміткою тип палива «електро». А всього в Україні їх нараховується – 70 976 одиниць», – йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадують, що сервісні центри МВС видають для екотранспорту спеціальні «зелені» номерні знаки. Це таблички із символами зеленого кольору та окремими серіями. Вони закріплюються виключно за електротранспортом – автомобілями, мопедами, мотоциклами, моторолерами, мотоколясками, квадроциклами, трициклами та іншим транспортом, які приводиться в рух електричним двигуном і не має двигуна внутрішнього згоряння. Дана норма діє відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України.

Раніше власники електромобілів отримували номерні знаки державної реєстрації із символами зеленого кольору на білому фоні за бажанням.

Зазначимо, звичайний номерний знак під час платного зберігання в сервісному центрі МВС неможливо закріпити за електрокаром. Проте надається право передати близьким родичам: дружині/чоловіку, дітям та батькам.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!