У мережі з’явилися шпигунські фото оновленого Audi A3 Sportback

В Інтернеті виклали шпигунські фотографії тестової моделі Audi A3 Sportback. Фото опублікував портал motor1.com. Примітно, що оновлена ​​модель проходить серію випробувань практично без камуфляжу, плівкою прикриті лише незначні елементи кузова.

Серед тих небагатьох елементів, які все ще прикриті камуфляжем – повітрозабірники у кутах передньої панелі, де інженери Audi спробували приховати нову форму. В інших місцях решітка, як і раніше, має шестикутну сітку. Логотип Audi тепер виступає з верхньої частини цієї області. Фари мають ту саму форму, але всередині них оновлена ​​графіка.

Цей оновлений A3 Sportback отримав колеса зі складним малюнком спиць. Позаду інженери наклеїли захисну плівку на задні ліхтарі, щоб приховати їхній змінений дизайн. Їхня форма здається однаковою. Компанія також прикриває нижню частину заднього бампера, щоб приховати зміни.

Поки що інтер’єр оновленого Audi A3 Sportback недоступний. Навіть зазирнувши крізь вікна не можна відразу зробити висновок про якісь значні зміни. При цьому не варто виключати, що зміни все ж таки будуть.

Наслідуючи загальну тенденцію, рестайлінговий Audi A3 навряд чи отримає нову трансмісію. На даний момент покупці мають кілька варіантів двигунів на вибір. Шпигунські знімки також показують, що нові варіанти S3 та RS3 вже в дорозі. Враховуючи невелику кількість камуфляжу на цьому автомобілі, Audi, схоже, не проти, щоб люди його бачили. Це може бути ознакою того, що прем’єра відбудеться найближчим часом. Однак не варто очікувати, що S3 та RS3 дебютують одночасно. Автовиробник зазвичай відкладає дебют «заряджених» варіантів моделі на більш пізній термін.

Нагадаємо, Audi працює над електрифікацією всього свого модельного ряду. Першими претендентами є A6 і Q6 E-Tron, включаючи високопродуктивні варіанти RS. Крім того, як повідомляється, наступне покоління A8 має стиль, аналогічний концепту Grandsphere.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1