У Мережі показали перші зображення нового кемпера Dacia Sandman

Якщо Dacia Sandero стала найпопулярнішим автомобілем в Іспанії минулого року, то новий Sandman 2024, без сумніву, повторив би цей незаперечний успіх у сегменті кемперів. Адже він залучив би багато покупців (особливо молоді) завдяки своїй низькій ціні.

Як видно з відео, опублікованого на YouTube-каналі користувачем Mahboub 1, автомобіль, створений за допомогою комп’ютерної графіки, демонструє останню мову дизайну румунської марки і, що цікаво має досить спортивний образ, який не дуже характерний для кемперів.

Великий повітрозабірник на передньому бампері, тоновані вікна, двоколірні легкосплавні колеса і затемнені фари та задні ліхтарі – ось лише деякі деталі, що привертають увагу. Sandman має пластиковий захист днища та високий дорожній просвіт. Для зручного доступу в салон передбачені розсувні двері збоку і дві двері, що відкриваються в сторони, ззаду.

Якщо ви пам’ятаєте попередній Sandman, він пропонував низку практичних рішень, таких як задній багажник для велосипедів, додаткові фари та багажник на даху. На відміну від нього новий кемпер позбавлений всіх цих елементів.

Перейдемо до інтер’єру Sandman 2024, який, як і зовнішній вигляд, виглядає сучасно завдяки цифровим приладам і центральному екрану мультимедійної системи, що «парить». Традиційні кнопки керування клімат-контролем збережені. Загалом, пластик виглядає твердим, але гідним.

Варто пам’ятати, що Dacia продає пакет Sleep Pack для Jogger, тому компанія дійсно виявляє інтерес до світу кемперів. Тому не виключено, що новий Sandman колись стане реальним.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело youtube.com