У Mercedes-AMG натякають на електричний кабріолет

Незважаючи на недавні заяви про можливу відмову від декількох типів кузовів, про відкриту версію заговорили на вищому рівні.

Операційний директор Mercedes Маркус Шефер в інтерв’ю topgear.com розповів про можливий майбутній електричний кабріолет під суббрендом AMG.

Як зазначає Шефер, зараз дуже важко створити гарний і елегантний електричний кабріолет. Особливо це актуально на тлі того, що попит на такого роду транспорт поступово знижується, відкриті моделі перетворюються з нішевих в фактично поодинокі, де тиражі обчислюються як максимум сотнями одиниць.

Статистика показує, що навіть великий китайський ринок не переварює кабріолети, їх сегмент в Піднебесній загрозливо малий. Останні європейські показники теж не вселяють ніякого оптимізму, на відміну від результатів, які демонструвалися кілька років тому.

Проте, в компанії прекрасно розуміють наскільки відкриті автомобілі є емоційними і привабливими продуктами для певної аудиторії, тому в майбутньому не виключена поява нового родстера. З огляду на тотальну електрифікацію Mercedes, в першу чергу такий вид кузова розглядається для спортивного суббренда AMG. Таке рішення досить виправдано, адже цей підрозділ якраз і відповідає за «емоційні» моделі.

При цьому материнський Mercedes-Benz має намір відмовитися відразу від декількох класичних видів кузова. Під скорочення можуть потрапити як седани, так і універсали, не кажучи вже про більш екзотичні кабріолети. Всьому виною зростаючий попит на кросовери і масивні електричні установки, які заважають створювати елегантний і аеродинамічний ефективний автомобіль.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело topgear.com

Коментарі
Завантаження...