У Китаї з’явився дешевий і дуже легкий спорткар

Відроджений стартап Qiantu має намір довести модель до серії і навіть відкрив передпродаж.

Стартап Qiantu, що відродився, вирішив довести попередній проект електричного хетчу до серії і навіть відкрив передпродажі моделі. Ціни починаються з позначки 86 800 юанів. За саму топову версію доведеться викласти 149800 юанів.

Qiantu K20 дебютував ще три роки тому на Шанхайському автосалоні 2019 року. Однак труднощі, що послідували, не дозволили компанії запустити виробництво моделі. На цей раз ситуація радикально інша, адже Qiantu отримав нового спонсора, який буквально витягнув бренд із небуття.

Варто відзначити, що представлений зараз K20 дещо відрізняється від прототипу трирічної давності. Насамперед варто відзначити, що радикально змінився передок машини, що одержав нову світлотехніку, візуально об’єднану чорною декоративною смугою. З’явилися і стильні бумеранги під фарами, які теж виконують декоративну функцію.

Злегка підкоригували й малюнок задніх ліхтарів. Також змінилися дверні ручки. Тепер вони вертикальні, а не горизонтальні. Габарити: 3741 мм завдовжки, 1624 мм завширшки і 1263 мм заввишки. Колісна база – 2326 мм.

Силова установка практично аналогічна старому концепту. Вона складається з двох електромоторів із сумарною потужністю в 218 кінських сил та 290 Нм крутного моменту. Варто відзначити, що машина вийшла дуже легкою – всього 780 кілограмів, що дозволяє розганятися до 100 км/год за 4,7 секунди. Запас ходу та ємність батареї поки що залишаються загадкою, однак у компанії запевняють, що планується і одномоторна версія, яка зможе проїхати близько 500 км на одній зарядці.

Qiantu – це дочірня компанія CH Auto Technology Co Ltd, яка була заснована у 2015 році і стала одним із перших електромобільних стартапів у Китаї. У 2016 році фірма отримала ліцензію на виробництво від Національної комісії з розвитку та реформ Китаю, а у 2018 році – ліцензію на виробництво автомобілів від Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю, ставши шостим стартапом у Китаї, який отримав обидві ліцензії. Але 2020-го стартап зіштовхнувся з фінансовими проблемами, які мало не призвели до закриття. Сьогодні автовиробник знайшов друге життя завдяки новим інвесторам.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело cnevpost.com