У Канаді розробили унікальну трансмісію для електрокарів

Канадська компанія Inmotive заявила про створення двоступеневої трансмісії для автомобілів з електричною силовою установкою. Наразі двошвидкісні трансмісії встановлені на серійних моделях Porsche Taycan і Audi e-tron GT.

Нова коробка передач отримала назву Ingear. Вона фактично замінює один з редукторів, який поєднує електричний мотор та колеса. У новій КПП ланцюг безперервно передає момент, але залежно від навантаження взаємодіє із зірочкою великого або малого діаметру.

За словами розробників КПП Ingear, її застосування дозволить збільшити запас ходу електромобіля на 7-15%. При цьому динаміка розгону повинна зрости на 15%.

Що стосується фінансової сторони, то така трансмісія обійдеться власнику «електрички» менше, ніж у 150 доларів. Цікаво, що трансмісія Ingear підійде для машин усіх класів.

Зазначимо, жителі ЄС почали їздити на електрокарах більше, ніж на машинах з ДВЗ. Про це свідчать результати недавнього дослідження. Так, якщо власники традиційних автівок у середньому проїжджають за рік 13 600 кілометрів, то господарі електромобілів долають вже 14 300 кілометрів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!