У Honda Civic Type R з’явився потужніший аналог

Honda Civic доступний у вигляді зарядженої версії Type R, а тепер ефектна версія з’явилася і в Acura Integra, і вона називається Type S.

У ЄС модельний ряд Civic вкрай обмежений. Зрештою, він доступний тільки у вигляді п’ятидверного хетчбека і, крім «зарядженого» Type R, доступний з гібридним плагін силовим агрегатом. В інших країнах світу нинішній Civic також доступний у кузові седан. У Китаї СП GAC Honda поставляє Civic як Honda Integra у вигляді хетчбека та седана. У США люксовий бренд Honda продає п’ятидверний ліфтбек Civic, який також називається Integra, який отримав надзвичайно спортивну версію Type S.

Як і Civic Type R, під капотом Acura Integra Type S знаходиться 2.0 VTEC. Якщо це джерело живлення в Honda видає 330 к.с. і 420 Нм, то в Integra Type S – 324 к.с. та 420 Нм. Ця потужність передається на передні колеса через 6-ступеневу механічну коробку передач і диференціал, що самоблокується.

Зовні Integra Type S одразу видає свій спортивний характер завдяки бамперу та спойлеру, великим 19-дюймовим колесам з дуже потужними гальмами Brembo ззаду та набору із трьох вихлопних труб, розташованих по центру під дифузорами. Крім того, решітка радіатора набагато більша, ніж у менш «агресивної» Integra. У США Type S може бути оснащений спліттером із вуглецевого волокна та заднім спойлером, а також легкими корпусами бічних дзеркал за додаткову плату. Розширені колісні арки роблять Type S більш ніж на 7 см ширшим за «звичайну» Acura Integra.

На відміну від інтер’єру Civic Type R, пофарбованого тільки в червоний колір, у Integra Type S є три варіанти кольору салону: червоний, чорний та орхідея. Але все інше напрочуд знайоме, у тому числі розташування приладової панелі, хоча і з характерним для Acura дизайном.

Acura вироблятиме Integra Type S на території США, двигун буде поставлятися із заводу в Огайо. Компанія поки не розкрила, скільки коштуватиме Type S.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com