У Дніпрі з’явилася перша YASNO E-mobility – швидкісна зарядна станція для електромобілів

Компанія YASNO E-mobility оголосила, що в Дніпрі з’явився перша швидкісна зарядна станція для електромобілів фірмової мережі YASNO E-mobility. Зарядку встановили на території паркінгу ТРЦ «Караван» (вул. Нижньодніпровська, 17).

Зарядна станція має потужність 50 кВт, що дозволяє зарядити батарею середньостатистичного електромобіля до 80% за 20 хвилин. Станція здатна забезпечити одночасну зарядку двох електромобілів через порти 50 кВт постійного і 22 кВт змінного струму. Знайти зарядку на карті, а також розрахуватися за послугу можна в мобільному додатку YASNO E-mobility. З його допомогою можна також дізнатися, чи зайнята зарядка в даний момент і умови паркування біля неї, переглянути історію зарядних сесій і запустити процес зарядки, не перебуваючи біля станції.

«Кількість електромобілів за останній рік в Дніпропетровській області збільшилася на 32% до майже 2,5 тисячі авто. YASNO як постачальник електроенергії, газу, рішень по енергоефективності та електромобільності вносить свій внесок в розвиток зарядної інфраструктури для екологічного транспорту.

Встановлення першої в Дніпрі швидкісної зарядної станції YASNO E-mobility дозволить істотно заощадити час власників електрокарів. Водієві буде зручно приїхати в торговий центр і займатися шопінгом або випити кави, поки його авто заряджається.

За 20 хвилин можна поповнити запас ходу на 125-140 км пробігу (в залежності від марки авто і режиму їзди). Це швидко, зручно і екологічно», – зазначив директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

В цілому фірмова мережа YASNO E-mobility налічує вже 28 зарядних станцій для електромобілів в Києві, Дніпрі, Харкові та на трасах в напрямках Одеси, Львова та Полтави. У розвиток мережі зарядок YASNO за 3 роки інвестував 34,2 млн грн.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело itc.ua