Тюнінг-ательє Mansory показало потужний Audi RS Q8 в ефектному зеленому відтінку

Перший зразок Audi RS Q8 від тюнінг-ательє Mansory був представлений наприкінці 2020 року. А нещодавно тюнери закінчили роботу над останнім екземпляром, що виділяється ефектним зовнішнім оздобленням.

Будь-хто, хто знайомий з роботами Mansory, знає, що компанії подобається робити все можливе, щоб і без того вражаючі автомобілі ставали ще яскравішими і незабутнішими. Саме тому новий RS Q8 майстри пофарбували в темно-зелений відтінок, який контрастує з багатьма жовтими акцентами. Останні можна зустріти на дзеркалах заднього виду та бічних обвісах. У жовтий колір пофарбована і гоночна смуга, що проходить вздовж капота, даху та заднього спойлера.

Тюнери також розробили новий комплексний обвіс для Audi. Особливо незабутньою вийшла передня частина автомобіля зі спліттером з вуглецевого волокна, карбоновими кожухами і сітками повітрозабірників, які візуально нагадують решітку повітрозабірників Lamborghini Urus. Ззаду на даху встановлено новий карбоновий спойлер. Також додався дифузор з вуглецевого волокна та чотири нові вихлопні труби.

У салоні продовжилася тема яскраво-жовтих акцентів, у тому числі у вигляді контрастного рядка. З’явилися нові вставки з вуглецевого волокна на рульовому колесі та панелі приладів. У стелю було вмонтовано яскраву кнопку запуску двигуна.

Відомий шанувальникам Audi 4,0-літровий двигун V8 з подвійним турбонаддувом не залишився без модифікацій. У стандартному виконанні він видає 591 к. с. потужності та 800 Нм крутного моменту. Після ряду перетворень та налаштувань продуктивність силового агрегату зросла до 769 к. с. та 1000 Нм відповідно. Тепер час розгону від 0 до 96 км/год становить 3,3 секунд, а максимальна швидкість дорівнює 320 км/год.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!