Це провал: новий Ford Mustang-E відізвали з продажу

Як стало відомо з американського видання Electrec, автовиробник Ford зупиняє постачання нового електрокара Mustang Mach-E. Про це стало відомо ще тиждень тому з офіційної заяви компанії.

За оприлюдненими на цей час даними, відкладене постачання відразу декількох сотень нових електромобілів Ford Mustang Mach-E. Це пов’язано з проблемами належної якості автівок. При цьому в компанії не розголошують, які саме дефекти призвели до зриву постачання.

Як зазначають деякі експерти, не виключено, що в компанії Ford хочуть також додатково протестувати деякі компоненти. Треба відзначити, що перші клієнти отримали нові Ford Mustang-E ще в грудні минулого року – поки відкритих скарг на електрокари не надходило.

Своєю чергою Даррен Палмер, глава підрозділу компанії Ford з виробництва електричних машин, заявив, що електрокар Mustang Mach-E є одним з найякісніших серед всіх електромобілів на ринку.

Зазначається, що дверні ручки електрокару не примерзають на сильному холоді, а всі кузовні елементи встановлені рівно. Таким чином, тут йде явне відсилання до проблем основного конкурента – компанії Tesla.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek