Три предмети, які категорично не можна залишати в машині взимку

Зима – непростий час для автомобілістів. І в такий час треба бути уважним не тільки за кермом, але і свідомо підходити до зберігання речей у транспортному засобі. Що не можна залишати в авто взимку?

Зимовий сезон важко назвати ідеальним для власників авто, адже негода усіляко перевіряє водійські уміння. Та дуже важливо пам’ятати не лише про ПДР та обслуговування транспорту, а й про те, що не варто залишати в машині у мінусову температуру.

Що не варто залишати в авто взимку

1. Музичні інструменти

Експерти не рекомендують залишати взимку в транспортному засобі свої музичні інструменти, особливо, коли на вулиці сильний мороз. Спочатку ви не помітите жодних змін, але через деякий час ваш інструмент може зламатися. Найчастіша проблема – поява “тріщин” на дерев’яній основі. А це вплине і на звучання, і на потребу у заміні інструментів.

2. Консервовані продукти

Здавалося б, що за низької температури консерви можуть довше зберігатись, але це не так. Для консервування так чи інакше використовується вода. При замерзанні вона може підірвати банку. Але ще гірше, якщо порушення герметичності буде невелике, непомітне оку. В такому випадку зіпсованими консервами можна отруїтися при вживанні.

3. Гаджети

Мобільні телефони, ноутбуки, планшети, навушники та інші гаджети не дружать з низькими температурами, тому не забувайте їх в салонах. Навіть незначний мороз може вивести вашу техніку з ладу, зокрема сильно страждає акумулятор пристроїв.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!